Prenos dogodka in rezultati 2019

Hitre povezave

Rezultati tekmovanja
Rezultati za Junior Step Up Alpsko mleko

[ Leotova zvezdica sije dalje ]

Zbiramo sredstva za njegove prijatelje na pediatrični kliniki. Kako? Pokupi vse kar vidiš v Alive šotoru, ki se nahaja na prizorišču. V Alive šotoru boš prejel s svojo štartno številko tudi spominsko medaljo.

alive step up dobrodelnost

SPREMLJAJ NEPOSREDNI PRENOS DOGODKA

BODI NA TEKOČEM Z REZULTATI

www_banner_internet_junior_step_up_alpsko_mleko_kristalna_palaca

Rezultati Junior Step Up Alpsko Mleko

Kategorija je brezplačna, otroci nimajo čipov, štopa se jih ročno. Vnos rezultatov na splet bo v tednu po tekmovanju.

 

REZULTATI Junior Step Up Alpsko mleko 2019 

NAJMLAJŠI UČENCI 2009 in mlajši

PINCOLIČ GAL1,42
DREMELJ ŽAN1,43
TRDAN TEVŽ1,44
ZDEŠAR VID1,45
PAVLIN DAVID1,50
KOŠIR ALEX 1,51
DOBRAVEC JURE1,52
PLEŠKO LEON1,52
GRAD JANEZ1,52
PODBOJ JAKOB1,53
NOVAK VAL 1,53
ROBIČ ALJAŽ1,53
GOLTES LUNAČEK MAKS1,56
VUILOV JURIJ1,56
ŠKODA MATIC1,58
JURMAN BINE1,58
ZDEŠAR DAVID1,59
JAKOPIČ ROISEK ALJAŽ1,59
MARINOVIČ MATEJ1,59
ANZELC ANŽE2,00
BOJER MARK2,00
ČERNE LIAN NEO2,00
CONTA TIT2,00
BULC MARCEL2,01
KONČAR DAVID2,02
LENGAR BINE2,03
PAVLINIČ ALEX2,04
MARGUČ MAKS2,04
SMREKAR LOVRO2,05
BUČAR TADEJ2,05
SMREKAR GAŠPER2,06
ČUK LOVRO 2,06
DENIŠLOČ IAN2,07
VREŽAR DAVID2,07
MOHORIČ ADAM 2,08
REVEN MATJAŽ2,09
BRKLJAČIČ RAŠA2,09
BLAŽKO JUR2,10
KOTNIK BRIN2,11
SEVER ANŽE2,11
JERE ANDRAŽ2,11
BITENC NEJC2,12
SVETEK ANDRAŽ2,13
GRAJŽER ŽAN2,15
ZAŽE LOVRO2,16
OMAHEN KLEMEN2,17
MOHORIČ MATEJ2,18
KESEROVIČ ENN 2,19
SREBOT JURE2,21
BRATKOVUČ KOLESA NIK2,23
PLAVČAN NAJDENOVSKI NIKOLAJ2,44
ROJC MARTIN2,48
MIHA ZDEŠAR2,49
JAN PENCE2,51
NIKOLAJ ŠMID2,24
TAI POLJANEC2,32
LUN JAKOPIČ2,50
TEO JESENKO2,52
TIM LAZAR2,54
LEKAR LEON3,02
TEPAN LUN3,05
KOLAR NIK3,08
MAJHENIČ URBAN3,09

 

NAJMLAJŠE UČENKE 2009 in mlajši

 

DIRNBEK ŽIVA1,49
MEŠIČ LEJLA1,54
BERGANT KATARINA 1,55
PEKE P. LUNA1,56
DEMŠAR IRIS1,59
ZANOŠKAR NEŽA2,00
GROSAR TAJA2,03
SILIC ZALA2,04
ZAVODNIK NEJA2,05
NOVAK EVITA2,06
PEVEC ŽIDAN ŽANA2,06
SOUIDI VERONIKA2,08
OTONIČAR TJAŠA2,08
PLUT BRINA2,09
JAŠIČ MIA2,10
SVETELŠEK NIKITA SARA2,10
VIDMAR TOMAŽIČ NIKA2,12
PLANIN ZAKONŠEK BRINA2,12
PAVLIN ZARA2,12
GERBAJS TJAŠA2,13
BRULEC JULIJA2,15
OBLAK JERCA2,15
PIŽMOHT MIA2,16
MUSTAFIČ EMA2,16
GLAVICA VITA2,17
JANEŽIČ ZOJA2,18
MARTINJAK BRINA2,21
KREK NIKA2,21
RUS BRINA2,22
POLŠAK NINA2,23
HRENKO GAJA2,23
MANCA ROBLEK2,24
KORITNIK ANJA2,24
HUNJET KIA2,25
TOMC LIZA2,26
CONTA TISA2,26
ASTAPOVA ALVETINA2,27
ŽAGAR MARUŠA2,28
KARADŽIČ NIVA2,29
ANŽIČ ANJA2,29
DOLINAR IZA2,33
POTOČNIK POLONA2,39
HAMZIČ NIARA2,43
ZAVODNIK VITA2,48
FRUMOSU ISABELA2,48
VIŽINTIN ZOJA2,49
MICHIELI KAJA2,55
SAVNIK IZA2,55
MICHIELI EMA3,01
MIKLAVEC TJAŠA3,01
BEDJANIČ TINKARA3,07
POGAČAR ELA3,09
OKIČ ANA3,15
LIKAR NINA3,17
MAHNE KARIN3,18
LUKMAN SARA3,21
KRISTAN KATARINA3,23
ČEHIČ MIRELA3,26
NOVAK MILA3,28
MIŠIČ MONIKA3,31
ZORJAN KARIN3,34
MELAR NIKA3,36
HUNJAR TITA3,38

 

MLAJŠI UČENCI 2007, 2008

 

ŠKRINJAR ALJAŽ1,47
DENŠA TIAN2,00
GABRIJELČIČ SVIT 2,03
SLEMENŠEK ŽAN2,05
SHTERLYAYEV OLEKSANDR2,06
VELIKONJA ROK2,09
MACUR ALEKS2,12
KOPITAR ŽIGA2,13
ŠVABIČ ILIJA TIBOR2,16
SOKLIČ ZORAN2,17
PIRTOVŠEK ROK2,18
BIZJAK ANŽE2,18
OVSENIK ČRTOMIR2,19
POČIVALŠEK VAJS NILS2,24
MUSTEDANAGIČ ALI2,25
JURMAN SAMO2,27
BEDJANIČ AMBROŽ2,30
MEŠIČ DIN2,32
AŠKER MAKS2,35
PAVLIN MATJAŽ2,39
ĐOROVIČ LUKA2,51
LUCEVIČ DAVID3,00
KUHAR LAN3,02
ZAJC JAKOB3,04
OLAREVIČ KRISTIAN3,06
PAVLIN JON3,15
ZAKLIČ JAN3,16
KOROTAJ MARKO3,21
ANŽELKO PRIMOŽ3,22
TANAJEVIČ SVIT3,30
LOŽAR NEJC3,31
LOTAR TAN3,32

 

MLAJŠE UČENKE 2007, 2008

 

SUHADOL URŠA2,03
MELKIČ ALANIJA 2,08
MEH LARA2,09
KELAVA MAJA2,14
ZAKRAJŠEK BRINA LIZA2,19
VUKMAN TANJA2,19
CONTA TARA2,22
SERMEK ZOJA2,24
SRDIČ SOFIJA2,25
ŽVOKELJ AJDA KATARINA2,25
GRM LARA2,26
MITREUSKA NASTASIJA2,26
PAVLIN DOMINIKA2,27
KOČAN TARA2,28
KOSTRIČ IZA DORA2,29
TREVEN ALJA2,40
HORVAT MAČEK ZOJA2,43
BOGME TISA2,44
BAROVIČ NIKA2,44
PANTAR KATARINA2,46
HRENKO ERIN2,46
LOBODAR ŽAGAR MIJA2,48
BABIČ STELA2,57
OKROGAR PIA3,00
MAJA ŠTRUKELJ3,00
PINTER KEK GAJA3,02
JORDAN ZOJA3,03
KARIZ ERIKA3,04
VRTAR KATARINA3,09
ŠUBELJ ZARA3,12
ZEMLJARIČ ZARA3,19
OBLAK ERIKA3,27
TOMPLAK MAŠA3,43
GERBEC TINA3,45
SUHADOL NAJA3,47
MAHEN LUNA3,48
ŠUNJAR KAJA3,51
MIHELIČ DUNJA3,52
ŠMIKEL MIHAELA3,55
ZORMAN KAJA3,57
ROZMAN NIKA3,58
POVŠE KARIN3,59

 

STAREJŠI UČENCI 2005, 2006

 

PAJEK LUKA ALJAŽ2,09
KOSTRIČ MAKSIM2,10
BRATUN DOMEN 2,11
ILAR NAL2,16
MULLER MAJ2,16
BRENCE BART2,18
ŠEPIČ ALEKSANDER2,20
ROTAR PAVŠIČ TIN2,24
MANDIČ SERGEJ2,28
MARUŠIČ JIARO SVIT2,34
VUKMAN BORUT2,35
MAHMUTAGIČ EDVIN2,42
GRM FILIP2,43
ISTINIČ ORSON2,47
LENGAR BRIN2,48
SOKLIČ LEV2,49
ŽITNIK ALEKSANDER2,84
SMILJANIČ STEFAN3,14
ĐOROVIČ FILIP3,17
LEVIČAR TIM3,43
SAVSKI BELA3,44
KAROL LUKA3,45
LAMPE TIMOTEJ 3,46
HUNJAR TIAN3,47
OKORN JURIJ 4,04
ROTAR LIAN4,05
LEBEN TIAN4,09
KOROŠEC PETER4,11
URANJEK TIN4,17

 

STAREJŠE UČENKE 2005, 2006

 

ROTAR PAUŠIČ LINA2,03
PUGELJ ŠPELA2,17
SOUIDI KRISTINA2,31
VERBINC IRA2,36
BOLTA ANJA 2,42
VESELIČ EMA2,55
GABRIČ BRONJIČ LUNJA2,59
BRENK AJDA3,02
TERGLAV NINA3,07
BAROVIČ MIJA3,16
JAKLIČ VADA3,18
KATARINA KRAMER3,18
TOMC ANA3,21
TEPINA ULA3,21
LAMOVŠEK MARIA3,24
MANCA PETRUNA3,25
POPOVIČ TARA3,25
OSOJNIK LANA3,37
KRISTINA ROUS3,49
PIA NOVAK3,50
SVETINA NINA3,51
MAŠA KOROŠEC KUSELJ3,52
HRIBAR LINA3,53
ZORKO MAJA3,55
KOLMAR MINA3,57
KUNJAR MIHAELA3,59
ŠMID NAJA4,03
LOBERGAR NINA4,07
SOTLER KAJA4,10
SVETELŠEK MARINA4,12
POLHAR PIA4,15
MOHAR TINA4,17
MATJAŠIČ NIKA4,21

 

REZULTATI Junior Step Up Alpsko mleko IZ LETA 2018

NAJMLAJŠI DEČKI l. 2008 in mlajši
10 NADSTROPIJ
Sheterlyayev Aleksandr 1:46
Pavlin david 1:54
Počivalšek Vajc Nils 1:55
Džabič Maj 1:58
Lengar Bine 1:59
Vajd Lan 2:01
Bedjanič Ambrož 2:03
Trdan Tevž 2:04
Dremelj Žan 2:06
Poku Mario 2:07
Zulič Denis 2:09
Hameršek Jakob 2:09
Kopitar Žiga 2:11
Lalič Tristan 2:12
Kastelic Matjaž 2:13
Nogaršek David 2:14
Intihar Bor 2:22
Sadič Alen 2:25
Račiči Luka 2:36
Nogaršek Simon 2:53
Hamulič Mustafa 2:53
Rakuša Max 2:53
Januš Luka 2:56
Klemenc Jaka 3:01
Gorenc Žan 4:00

 

NAJMLAJŠE DEKLICE l. 2008 in mlajše
10 NADSTROPIJ

 

Dirnbek Živa 1:39
Žvokelj Ajda Katarina1:49
Brenčič Sofia 1:54
Zakrajšek Brina Liza 1:55
Svidi Veronika 2:00
Kostrič Iza Dora 2:00
Femc Zofia Alina 2:03
Jakopič Inja 2:04
Bukman Tanja 2:05
Jermek Zoja 2:10
Lukman Ana 2:12
Trček Manja 2:13
Mulej Veronika 2:13
Trček Katja 2:16
Silič Zara 2:17
Sraka Lora 2:19
Oblak Erika 2:24
Vidmar Tomažič 2:24
Oblak Jerca 2:27
Michieli Ema 2:31
Zanoškar Neža 2:32
Brenčič Isa 2:34
Hribar Veni 2:39
Hafner Hana 3:00
Rakuša Venesa 3:40

 

MLAJŠI DEČKI l. 2006-2007
13 NADSTROPIJ

 

Kostrič Maksim 1:41
Vulič Arne 1:51
Škrinjar Aljaž 1:56
Kastelic Matjaž 1:57
Brence Bart 1:57
Stražišar Marcel 2:00
Denša Tian 2:00
Vukman Borut 2:03
Klemen Korel 2:07
Soklič Lev 2:08
Ilar Lun 2:16
Jurman Samo 2:21
Škrjanc David 2:22
Lengar Brin 2:25
Sovidi Martin 2:37
Vodišek Vid 2:44
Repovž Arne 3:15
Jurčič Martin 3:18
Korotaj Jani 3:21
Bizjak Anže 3:26
Lorenz Lan 3:41

 

MLAJŠE DEKLICE l. 2006-2007
13 NADSTROPIJ

 

Mlekuž Manca 2:00
Bolta Anja 2:06
Knego Gaja 2:13
Kelava Maja 2:16
Dresler Daša 2:19
Brenk Ajda 2:22
Lestan Iza 2:24
Tomaževič Jerca 2:26
Sudi Kristina 2:29
Karič Erika 2:31
Osojnik Lana 2:34
Pogorel Špela 2:41
Kocjančič Lucija 2:44
Zakovškek Pavlin Tia 2:51
Korošec Kusselj Maša 3:06
Mugoša Sara 3:10
Jelenc Monika 3:12
Kajtner Sara 3:19

 

STAREJŠI DEČKI l. 2004-2005
16 NADSTROPIJ

 

Napast Matic Filip 2:06
Tica Nikola 2:18
Ilar Nal 2:24
Krivec Matej 2:29
Denša Ul 2:30
Vetsch Julijan 2:31
Rotar Paušič Tin 2:35
Škufca Zonc Janez 2:55
Valenčič Matic 3:10
Kambič Matic 3:12
Hribar Ambrož 3:13
Penič Jure 3:14
Leben Jošt 3:20
Korošec Tadej 3:23
Knaus Timotej 3:31
Jurca Martin 3:40
Kolar Miha 4:17

 

STAREJŠE DEKLICE l. 2004-2005
16 NADSTROPIJ

 

Pugelj Špela 2:14
Rotar Paušič Lina 2:30
Svidi Katarina 2:36
Terglav Nina 2.37
Batis Živa 2:39
Škafar Anuška 2:45
Svetina Nina 3:18
Rous Kristina 3:19
Kolar Petra 3:21
Živkovič Tara 3:36
Jovanovič Monika 3:43
Perak Mojca 3:50

REZULTATI 2017

Dekleta 2003/2004 16. nadstropje

1. Lina Ilar 2:40
2. Lina Lengar 2:45
3. Katarina Souidi 2:46
4. Katja Belšak 3:04
5. Zala Levičar 3:14
6. Neja Penič 3:15
7. Zarja Urbančič Jurjevec 3:38
8. Ela Novotny 3:43
9. Marta Strniša 3:46
10. Nina Maudič 3:48
11. Pika Novak 3:49
12. Manca Penko 3:49
13. Kim Vandič 3:50
14. Teja Košir 3:51

Fantje 2003/2004 16. nadstropje

1. Nejc Žagar 2:02
2. Marjan Reberc 2:16
3. Tibor Anželj 2:18
4. Matic Filip Napast 2:20
5. Medart Verbinc 2:21
6. Jaka Selan 2:28
7. Alek Kneževič 2:43
8. Jon Češnovar 2:44
9. Luka Andreluh 2:45
10. Matic Valenčič 2:56
11. Ul Denša 2:59
12. Tin Benko 3:01
13. Simon Peterka 3:02
14 Tilen Pavšič 3:05
15. Bojan Cvetko 3:06
16. Martin Klemenc 3:08

Dekleta 2005/2006 13. nadstropje

1. Lara Mihevc 1:42
2. Špela Pugelj 1:50
3. Lina Rotar P. 2:05
4. Ira Verbinc 2:07
5. Nina Terglav 2:10
6. Kristina Souidi 2:13
7. Viktorija dolinšek 2:16
8. Daša Dresler 2:22
9. Nika Lamprecht 2:36
10. Lana Osojnik 2:47
11. Olivija Perše 2:53
12. Lana Urbančič 3:11
13. Lina Hribar 3:12
14. Mia Tanko 3:13
15. Marina Japelj 3:15
16. Tina Lazar 3:15

Fantje 2005/2006 13. nadstropje

1. Arne Vulič 1:33
2. Nal Ilar 1:51
3. Marcel Stražišar 1:52
4. Tilen Rehar 1:53
5. Žan Hriberšek 1:56
6. Bart Brence 1:58
7. Maxim Lamprecht 2:00
8. Maksim Kostrič 2:03
9. Borut Vukman 2:04
10. Nik Javor 2:05
11. Žiga Stele 2:06
12. Gal Starman 2:22
13. Filip Urek 2:22
14.Tin Rotar 2:24
15. Naj Plavšič 2:25
16. Rok Cirman 2:30
17. David Škrjanč 2:31
18. Nino Menciger 2:53
19. Jaka Cotič 2:55
20. Erik Tomše 2:55
21. Matic Tomšič 2:56
23. Timi Kajtnar 2:58

Dekleta 2007 in mlajše 10. nadstropje

1. Manca Mlekuž 1:50
2. Maja Kelava 1:57
3. Iza Dora Kostrič 2:04
4. Ula Zobavnik 2:06
4. Sofia Brenčič 2:06
6. Brina Liza Zakrajšek 2:08
7. Zoja Sermek 2:10
8. Izabela Avšič 2:14
9. Ina Mazi 2:22
10. Neja Štricelj 2:33
11. Ema Michieli 2:36
12. Tajra Zulič 2:37
13. Zala Kukovec 2:40
14. Manca Gerbec 2:51
15. Neža Zanoškar 2:53
16. Taja Brezelj 2:55
17. Lana Demšar 2:56
18. Maša Purg 2:57
Fantje 2007 in mlajši 10. nadstropje
1. Tian Denša 1:32
2. Matevž Kastelic 1:36
3. Karel Klemenc 1:43
4. Ilja Tibor Švabič 1:48
5. Lun Ilar 1:51
6. Martin Souidi 1:53
7. Matic Žagar 1:54
8. Karel Klemenc 1:43
9. Nejc Margon 2:07
10. Žan Dremelj 2:12
11. Urban Strniša 2:23
12.Tai Meden 2:24
13. Jon Ribič 2:26
14. Tadej Turnšek 2: 29
15. Maj Pilko 2:29

 

Sponzorji Alive Step Up-a

Organizator

 

Zbiramo sredstva za Pediatrično kliniko UKC Ljubljana

Partnerji

alpsko-mleko

Srebrni sponzor, Dulcis Gourmet

Pokrovitelj, dukatfit2019

Pokrovitelj, radenskaPokrovitelj, Gorenc bbq Pokrovitelj, oshee

Alive-Step-Up-sponzorji_2019_2a

zveza športa ljubljana projekt

 

Pusti komentar

Tvoj email ne bo objavljen.

*

Lahko uporabiš HTML značke in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>